Виховна робота



НАПРЯМКИ  РОБОТИ  « КОЗАЦЬКОЇ  ДРУЖИНИ»
*І НАПРЯМОК « НАВЧАННЯ»
Спрямувати роботу класів на формування в учнів свідомого ставлення до навчання як запоруки міцних знань.
Систематизувати аналіз успішності учнів класу( через щоденники, рейтинги, ГКК, батьківські збори, у телефонному режимі.) . Проводити рейди по виконанню домашнього завдання ( підручники, шкільне приладдя). Приймати участь у шкільних олімпіадах, конкурсах ( «Кенгуру», « Колосок», «Ім. Яцика»).


    

*ІІ НАПРЯМОК  « РОСТИМО ЗДОРОВИМИ»

Систематизувати повну інформацію про стан здоров’я  учнів. Приймати участь у шкільних конкурсах, змаганнях, спартакіадах.  Відвідувати спортивні секції (ДЮСШ). Приймати участь у Дні здоров’я. Проводити заходи по профілактиці захворювань ( інфекційних..) Бесіди про СНІД, туберкульоз, наркотики, безпека руху, безпека на воді.



*ІІІ НАПРЯМОК  «ТРУДІВНИЧОК»

Організація чергування по  школі, їдальні, у класі. Озеленення класів, території школи. Участь у трудових десантах. Проведення « Книжкових лікарень». Профорієнтаційна робота ( екскурсії на підприємства, конкурси, бесіди, зустрічі з людьми різних професій). Участь у суспільно – корисній праці.



*ІY НАПРЯМОК « ПРОДОВЖИМО ПОДВИГ БАТЬКІВ».

Проводити роботу по формуванню в учнів патріотичного виховання, усвідомлення їх як майбутніх захисників Вітчизни. Зустрічі з ветеранами, учасниками та воїнами бойових дій. Відвідування музею, проведення та участь в « Лінійках Слави». Перегляд кінофільмів, проведення та участь в акціях « Світанок» (привітання ветеранів). Збір матеріалів про подвиги земляків. Участь у конкурсах «Солдатської пісні».



*Y НАПРЯМОК «ДУХОВНІ  ЦІННОСТІ».
За допомогою виховних заходів ( бесід, ТВГ…) відроджувати традиції та звичаї українського народу. Підняти на належний   рівень культ Батька, Матері, Бабусі, Дідуся, Народу. За допомогою бесід зустрічей із батьками учнів формувати в дітей поняття про те, що батько-захисник сім’ї, роду, творець історії, державності. Батько для дитини високий і незаперечний взірець стійкості, мужності і відваги. Прищеплювати любов і повагу до матері, як  берегині роду свого. Формувати уявлення про рівноправність у сім’ї  чоловіка і жінки. Вивчати свій родовід, знати ,чим уславлений рід, які в його представників були таланти, звичаї. Можливе проведення родинних свят. Брати участь у святкуванні Покрови Святої  Богородиці – найвизначнішого свята запорізьких козаків. Відзначати 14 жовтня –День заснування Козацької Дружини у школі. Розвивати духовність на основі участі в національних святах. Вдосконалювати вміння учнів в декоративно – прикладному мистецтві. Організувати виставки дитячих поробок. Приймати в шкільних, районних конкурсах, фестивалях юних майстрів; в роботі шкільної «Мистецької вітальні». Зустріч з народними умільцями Оріхівщини.

*YІ НАПРЯМОК « КОЗАЦЬКИЙ ВІСНИК».

Постійно висвітлювати в засобах масової інформації ( куточки, дошка об’яв, шкільні газети…) всю роботу класного колективу.

*YІІ НАПРЯМОК  « ПІСНЯ – ДУША НАРОДУ»

Відроджувати духовні скарби українського народу ( пісні, прислів’я, обряди..) Виявляти творчі здібності учнів, залучати їх до участі у художній самодіяльності. Під час виховного процесу застосовувати надбання нороду. Відвідувати концерти, пісенні конкурси.




Комментариев нет:

Отправить комментарий